Тотнъм и Челси играят при резултат 1:0 в мач от 11-я

...

НА ЖИВО: Тотнъм - Челси 1:0, отмениха по един гол и за двата отбора

Тотнъм и Челси играят при резултат 1:0  в мач от 11-я кръг на Висшата лига.

Още в 6-а минута отбраната на Челси се пропука, като Папе Сар откри Кулушевски, а той получи доста свободно пространство, като Коулил въобще не го затвори, което разреши на шведа да стреля, а след получилият се рикошет топката влетя във вратата на Санчес - 1:0 за Тотнъм.

Веднага по-късно " шпорите " сътвориха нова опция, като Педро Поро опита изстрел от разстояние, само че Роберт Санчес бе квалифициран и съумя да улови. В 11-а минута Челси сътвори първата си голова опция, откакто Рахийм Стърлинг изведе Джаксън самичък против вратаря, само че последният се забави, след което стреля, а Викарио показва страховит инстикт, избивайки в корнер.

В 13-а минута Тотнъм удвои резултата, откакто Сон бе открит по превъзходен метод в наказателното поле, а кореецът съумя да вкара топката във вратата на противника, само че попадението бе анулирано заради засада. Решението бе дълго обсъждано с ВАР, само че най-после бе доказано и играта продължи при същия резултат.

Стартови сформира:

Тотнъм:  13. Гилермо Викарио, 38. Йенома Удоджи, 37. Мики ван де Вен, 17. Кристиан Ромеро, 23. Педро Поро, 29. Папе Сар, 8. Ив Бисума, 22. Бренън Джонсън, 10. Джеймс Мадисън, 21. Деян Кулушевски, 7. Хьон-Мин Сон

Челси:  1. Роберт Санчес, 26. Леви Коулил, 6. Тиаго Силва, 2. Аксел Дизази, 24. Рийс Джеймс, 8. Енцо Фернандес, 25. Мойсес Кайседо, 7. Рахийм Стърлинг, 7. Конър Галахър, 20. Коул Палмър, 15. Николас Джаксън